Match Result

League Time Home Away 1X2
England - Premier League14:30Arsenal-Tottenham Hotspur
England - Premier League17:00Southampton-Everton
England - Premier League17:00Liverpool-Brighton
England - Premier League17:00Crystal Palace-Chelsea
England - Premier League17:00Fulham-Newcastle
England - Premier League17:00Bournemouth-Brentford
England - Premier League19:30West Ham-Wolves
France - Ligue 118:00Strasbourg-Stade Rennais
France - Ligue 122:00PSG-Nice
Germany - Bundesliga16:30FC Koln-Borussia Dortmund
Germany - Bundesliga16:30RB Leipzig-Bochum
Germany - Bundesliga16:30Eintracht Frankfurt-Union Berlin
Germany - Bundesliga16:30Freiburg-Mainz
Germany - Bundesliga16:30VfL Wolfsburg-Stuttgart
Germany - Bundesliga19:30Werder Bremen-B.Monchengladbach
Italy - Serie A16:00Napoli-Torino
Italy - Serie A19:00Inter Milan-AS Roma
Italy - Serie A21:45Empoli-AC Milan
Spain - La Liga15:00Cadiz-Villarreal
Spain - La Liga17:15Getafe-Valladolid
Spain - La Liga19:30Sevilla-Atletico Madrid
Spain - La Liga22:00Mallorca-Barcelona
Netherlands - Eredivisie17:30Cambuur-PSV
Netherlands - Eredivisie19:45Groningen-AZ Alkmaar
Netherlands - Eredivisie21:00Ajax-GO Ahead Eagles
Netherlands - Eredivisie22:00Twente-Vitesse
England - EFL Championship17:00West Brom-Swansea
England - EFL Championship17:00Coventry City-Middlesbrough
England - EFL Championship17:00Blackpool-Norwich City
England - EFL Championship17:00Cardiff-Burnley
England - EFL Championship17:00Blackburn-Millwall
England - EFL Championship17:00Reading-Huddersfield
England - EFL Championship17:00Bristol City-QPR
England - EFL Championship17:00Sheffield Utd-Birmingham
England - Premier League II14:00Blackburn U21-Manchester United U21
England - Premier League II14:00Chelsea U21-Leicester U21
England - Premier League II16:00West Ham U21-Crystal Palace U21
England - Premier League II16:00Liverpool U21-Arsenal U21
Algeria - League U2112:00JS Bordj Menaiel U21-AS Khroub U21
Argentina - Primera B Metropolitana21:30UAI Urquiza-Canuelas
Argentina - Primera B Nacional21:00Deportivo Madryn-Sacachispas
Argentina - Primera B Nacional21:10Almagro-Independiente Rivadavia
Argentina - Primera B Nacional21:30Villa Dalmine-Brown de Adrogue
Argentina - Primera B Nacional22:00Alvarado-Club Ferro Carril Oeste
Argentina - Primera C21:30Excursionistas-San Martin Burzaco
Argentina - Primera C21:30Victoriano A.-Berazategui
Argentina - Primera C21:30Deportivo Laferrere-Puerto Nuevo
Argentina - Primera C21:30Claypole-General Lamadrid
Argentina - Primera D21:30Juventud Unida San Miguel-Club Mercedes
Argentina - Primera Division19:00CA Platense-Defensa Y Justicia
Argentina - Primera Division19:00Central Cordoba-Sarmiento
Argentina - Primera Division21:30San Lorenzo-Huracan
Argentina - Torneo Federal A17:00Cipolletti-CA Liniers
Argentina - Torneo Federal A22:00Olimpo Bahia Blanca-CA Independiente Chivilcoy
Argentina - Torneo Federal A22:00Sansinena-Sportivo Penarol
Argentina - Torneo Federal A22:00Ciudad Bolivar-Ferro Gen. Pico
Armenia - Premier League14:00Shirak-Artsakh FA
Armenia - Premier League16:00Pyunik-Alashkert
Australia - FFA Cup12:45Sydney United-Macarthur FC
Australia - NPL ACT11:00Canberra FC-Monaro Panthers
Australia - NPL ACT Women08:00Canberra Olympic (W)-Belconnen United (W)
Austria - Bundesliga18:00A.Lustenau-Wolfsberger AC
Austria - Bundesliga18:00Salzburg-LASK Linz
Austria - Bundesliga18:00Tirol-Rapid Vienna
Austria - Erste Liga15:30Admira-Liefering
Austria - Erste Liga15:30Grazer AK-Sturm Graz II
Austria - Erste Liga15:30Rapid Wien II-Lafnitz
Austria - Landesliga18:00BAD Sauerbrunn-FC Deutschkreutz
Austria - Regionalliga East17:30SR Donaufeld Wien-Leobendorf
Austria - Regionalliga Mitte20:00St. Anna-DSV Leoben
Austria - Regionalliga Salzburg17:00Grodig-Wals-Grunau
Austria - Regionalliga Salzburg17:00Bischofshofen-USK Anif
Austria - Regionalliga Tirol14:30Kitzbuhel-Reichenau
Austria - Regionalliga Tirol17:00Kufstein-SV Fugen
Austria - Regionalliga Voralberg17:00Hohenems-Lauterach
Austria - Regionalliga Voralberg17:00SC Bregenz-SC Rothis
Austria - Regionalliga West17:00A.Salzburg-TSV St Johann
Azerbaijan - Premier League14:30Turan Tauz-Zira
Azerbaijan - Premier League17:00FK Qarabag-Neftci Baku
Belarus - Premier League13:00Belshina-Dynamo Brest
Belarus - Premier League15:00Din. Minsk-Shakhter Soligorsk
Belarus - Premier League17:00BATE-Zhodino
Belgium - First Amateur Division20:30KVV Thes Sport-Leuven (R)
Belgium - First Amateur Division20:30Dessel Sport-KVK Ninove
Belgium - First Division A17:00Oud-Heverlee Leuven-Royale Union SG
Belgium - First Division A19:15Westerlo-Waregem
Belgium - First Division A19:15Oostende-Racing Genk
Belgium - First Division A21:45Club Brugge-KV Mechelen
Belgium - First Division B17:00Lommel SK-Molenbeek Brussel
Belgium - First Division B21:00Beerschot Wilrijk-KMSK Deinze
Belgium - Super League Women14:30Mechelen (W)-Club Brugge (W)
Belgium - Super League Women16:30Aalst (W)-Leuven (W)
Belgium - Super League Women16:30Standard Liege (W)-Femina Woluwe (W)
Bolivia - Primera Division22:00Nacional Potosi-Royal Pari
Bosnia and Herzegovina - Premier League15:00Borac Banja Luka-Sloga Doboj
Bosnia and Herzegovina - Premier League16:00Leotar-Zeljeznicar
Bosnia and Herzegovina - Premier League20:00Siroki Brijeg-Igman Konjic
Brazil - Copa Paulista23:00Marilia AC-Portuguesa SP
Brazil - Serie A21:00Atletico MG-Fluminense
Brazil - Serie A21:00Ceara-America Mineiro
Brazil - Serie A21:00Internacional-Santos
Brazil - Serie B17:00Brusque-Criciuma
Brazil - Serie C23:00ABC-Mirassol
Bulgaria - First Professional League13:45Lokomotiv Sofia-Ludogorets
Canada - CSLBreakPacific FC1-0Edmonton (CAN)
Chile - Primera B23:30Puerto Montt-Santiago Morning
Chile - Primera B23:30Copiapo-Rangers
Chile - Primera Division21:00Palestino-Everton
Colombia - Primera A22:00Cortulua-Bucaramanga
Colombia - Primera B23:00Valledupar-Barranquilla
Croatia - 1 HNL15:50Dubrava-Croatia Zmijavci
Croatia - 1 HNL16:30Bijelo Brdo-HNK Cibalia Vinkovci
Croatia - 1 HNL16:30NK Jarun-Dugopolje
Croatia - 1 HNL16:30Vukovar 91-Dragovoljac
Croatia - 1 HNL17:55Osijek-Lok.Zagreb
Croatia - 1 HNL20:30D. Zagreb-Belupo
Croatia - League U1911:00Lok. Zagreb U19-NK Rudes U19
Cyprus - 1st Division19:00Apollon Limassol-AE Pafos
Cyprus - 1st Division20:00AEK Larnaca-Anorthosis
Czech Republic - 1st League17:00Ostrava-Ceske Budejovice
Czech Republic - 1st League17:00Mlada Boleslav-Sigma Olomouc
Czech Republic - 1st League17:00Bohemians 1905-Plzen
Czech Republic - 1st League20:00Sparta Prague-Hradec Kralove
Czech Republic - 1st League Women11:30Plzen (W)-Dukla Praha (W)
Czech Republic - 1st League Women14:00Liberec (W)-Lokomotiva Brno (W)
Czech Republic - 2nd League11:15Trinec-Chrudim
Czech Republic - 2nd League17:00Lisen-Karvina
Czech Republic - 2nd League17:00Prostejov-Sparta Prague B
Czech Republic - 3rd League11:15Motorlet Praha-Dukla Prague II
Czech Republic - 3rd League11:15FK Zbuzany 1953-Povltavska FA
Czech Republic - 3rd League11:30Kraluv Dvur-Domazlice
Czech Republic - 3rd League11:30Dynamo Ceske Budejovice II-Plzen II
Czech Republic - 3rd League15:30Prestice-Loko Vltavin
Czech Republic - 3rd League16:00Uhersky Brod-Slovacko II
Czech Republic - 3rd League16:00Blansko-SK Unex Unicov
Czech Republic - 3rd League16:00Frydlant Nad Ostravici-Hranice
Czech Republic - 3rd League16:30Hanacka-Velke Mezirici
Czech Republic - 4th League11:15MSK Breclav-TJ Dalnice Sperice
Czech Republic - 4th League11:15TJ Tatran Bohunice-SK Zdirec Nad Doubravou
Czech Republic - 4th League11:15SK Petrin Plzen-SK Tochovice
Czech Republic - 4th League11:15FC Viktoria Mar Lazne-Pribram II
Czech Republic - League U1911:00Ostrava U19-MFK Karvina U19
Czech Republic - League U1912:00Vysocina Jihlava U19-FC Fastav Zlin U19
Czech Republic - League U1912:00Mlada Boleslav U19-Plzen U19
Czech Republic - League U1912:00FK Pardubice U19-FK Pribram U19
Czech Republic - League U1912:00Hradec Kralove U19-Sparta Prague U19
Czech Republic - League U1912:00Slovacko U19-Brno U19
Czech Republic - League U1914:00Sigma Olomouc U19-Slavia Prague U19
Czech Republic - League U1914:45Ceske Budejovice U19-Dukla Praha U19
Denmark - 1st Division15:00Vendsyssel-Helsingor
Denmark - 1st Division16:00Nykobing-Sonderjyske
Denmark - 2nd Division15:00Aarhus Fremad-Skive IK
Denmark - 2nd Division15:00Roskilde-Esbjerg
Denmark - 2nd Division15:00Kolding-Frem Copenhagen
Denmark - 2nd Division16:00B.93 Copenhagen-Brabrand
Denmark - 3th Division14:00Ishoj-Middelfart
Denmark - 3th Division14:00Lyseng-AB Tarnby
Denmark - 3th Division15:00Naesby-Vanlose
Denmark - 3th Division15:00Oure Fodbold Akademi-FA 2000
Denmark - Danmarksserien G. 414:30Norresundby-Vejgaard B
Denmark - Elitedivisionen15:00Nordsjaelland (W)-Aarhus (W)
Ecuador - Serie B18:45El Nacional-Independiente Juniors
England - EFL League One17:00Port Vale-Sheffield Wed
England - EFL League One17:00Bolton-Lincoln City
England - EFL League One17:00Cheltenham-Shrewsbury Town
England - EFL League One17:00Fleetwood Town-Barnsley
England - EFL League One17:00M.K Dons-Peterborough
England - EFL League One17:00Wycombe-Plymouth
England - EFL League One17:00Exeter City-Bristol Rovers
England - EFL League One17:00Charlton-Oxford United
England - EFL League One17:00Cambridge-Derby
England - EFL League One17:00Burton Albion-Forest Green
England - EFL League Two15:00Harrogate-Bradford City
England - EFL League Two17:00Stockport-Walsall
England - EFL League Two17:00Leyton Orient-Newport
England - EFL League Two17:00Carlisle United-Crewe Alexandra
England - EFL League Two17:00Rochdale-Doncaster Rovers
England - EFL League Two17:00Salford City-Grimsby Town
England - EFL League Two17:00Swindon Town-Northampton
England - FA-Cup14:30Congleton Town-AFC Fylde
England - FA-Cup17:00Swindon Supermarine-Farnborough
England - FA-Cup17:00Oxford City-Plymouth Parkway
England - FA-Cup17:00Stockbridge Park Steels-Ashington
England - FA-Cup17:00Carshalton Athletic-Havant & Waterlooville
England - FA-Cup17:00Coalville Town-AFC Sudbury
England - FA-Cup17:00Gloucester-Merthyr Town
England - FA-Cup17:00Hornchurch-Braintree Town
England - FA-Cup17:00Alvechurch-Nuneaton Town
England - FA-Cup17:00Kings Lynn-Kettering Town
England - FA-Cup17:00South Shields-Marske United
England - FA-Cup17:00Metropolitan Police-Chippenham Town
England - FA-Cup17:00Weymouth-Welling United
England - FA-Cup17:00Worthing-Eastbourne Borough
England - FA-Cup17:00Hyde United-Darlington
England - FA-Cup17:00Gainsborough-Worksop Town
England - FA-Cup17:00Chorley-Blyth Spartans
England - FA-Cup17:00Billericay Town-Biggleswade Town
England - FA-Cup17:00Dulwich Hamlet-Folkestone
England - FA-Cup17:00Scarborough Athletic-Curzon Ashton
England - Isthmian League17:00Aveley-Margate
England - Isthmian League17:00Canvey Island-Bognor Regis Town
England - Isthmian League17:00Bishop s Stortford-Wingate & Finchley
England - National League17:00Notts County-Altrincham
England - National League17:00Southend United-Yeovil Town
England - National League17:00Aldershot-Wealdstone
England - National League17:00Gateshead-Eastleigh
England - National League17:00Torquay-Scunthorpe
England - National League17:00Chesterfield-Maidenhead
England - National League17:00Barnet-York City
England - National League17:00Halifax Town-Woking
England - National League17:00Oldham-Wrexham
England - National League17:00Dorking Wanderers-Dag and Red
England - National League17:00Solihull Moors-Bromley
England - National League19:20Boreham Wood-Maidstone United
England - National League North17:00Southport-Bradford PA
England - National League North17:00Leamington-AFC Telford United
England - National League South17:00Dartford-Hungerford Town
England - Northern League17:00United of Manchester-Marine
England - Northern League17:00Stalybridge Celtic-Morpeth Town
England - Northern League17:00Warrington Town-Radcliffe Borough
England - Northern League17:00Lancaster City-Belper Town
England - Northern League17:00Stafford Rangers-Liversedge
England - Northern League17:00Atherton Collieries-Ashton United
England - Northern League17:00Guiseley AFC-Rylands
England - Northern League17:00Matlock Town-Nantwich
England - Southern League Central17:00Redditch United-Royston Town
England - Southern League Central17:00Stratford Town-Rushall
England - Southern League Central17:00Tamworth-Barwell
England - Southern League Central17:00Kings Langley-Bromsgrove Sporting
England - Southern League Central17:00Bedford Town-Stourbridge
England - Southern League Central17:00Hednesford Town-Rushden & Diamonds
England - Southern League South17:00Hartley Wintney-Truro City
England - Southern League South17:00Chesham United-Tiverton
England - Southern League South17:00Gosport Borough-North Leigh
Estonia - Meistriliiga14:30Tallinna Kalev-Vaprus Parnu
Estonia - Meistriliiga17:00Kuressaare-Tammeka
Finland - Kakkonen Group A14:00Kiffen-PK Keski Uusimaa
Finland - Kakkonen Group A14:00FC LaPa-Nurmijarven JS
Finland - Kakkonen Group A14:00Futura-PPJ
Finland - Kakkonen Group A14:00KuPS Akatemia-Kotkan Reipas
Finland - Kakkonen Group A14:00Jippo-KaPa-51
Finland - Kakkonen Group B14:00Musa Pori-Salpa
Finland - Kakkonen Group B14:00HJS Akatemia-Tampereen Ilves II
Finland - Kakkonen Group B14:00Tampere United-EPS
Finland - Kakkonen Group B14:00Grankulla IFK-Jazz-J
Finland - Kakkonen Group B14:00Ilves-Kissat-VJS Vantaa
Finland - Kakkonen Group B14:00Kaapo Kaarina-Klubi-04
Finland - Kakkonen Group C14:00JJK-Narpes Kraft
Finland - Kakkonen Group C14:00Oulu OLS-OTP
Finland - Kolmonen League13:00PK 37-FC Blackbird
Finland - Ykkonen15:00PIF-SJK Akatemia
Finland - Ykkonen15:00JaPS-FF Jaro
Finland - Ykkonen16:00PK-35 Helsinki-Gnistan
Finland - Youth League11:30VJS Vantaa U20-Inter Turku U20
France - Feminine Division 115:30Dijon (W)-Paris FC (W)
France - Feminine Division 115:30FC Fleury 91 (W)-Soyaux (W)
France - Feminine Division 115:30Reims(W)-Guingamp (W)
France - League U1915:30Ajaccio U19-Istres U19
France - League U1916:00Montpellier U19-Olympique Marseille U19
France - Ligue 216:00St.Etienne-Grenoble
France - Ligue 220:00Niort-EA Guingamp
France - Ligue 220:00Caen-US Quevilly
France - Ligue 220:00Nimes-Paris
France - Ligue 220:00Rodez-SC Amiens
France - Ligue 220:00Dijon-Le Havre
France - Ligue 220:00Metz-Pau
France - Ligue 220:00Valenciennes FC-Sochaux
France - Ligue 220:00Annecy-SC Bastia
FYR Macedonia - Prva Liga15:00FK Makedonija Gjorce Petrov-FC Struga Trim & Lum
FYR Macedonia - Prva Liga16:00Bregalnica Stip-Rabotnicki
Georgia - Erovnuli Liga14:30Gagra-Dila Gori
Georgia - Erovnuli Liga14:30Samgurali-Saburtalo
Georgia - Erovnuli Liga17:00FC Telavi-Lokomotivi Tbilisi
Germany - 2 Bundesliga14:00Dusseldorf-Arminia Bielefeld
Germany - 2 Bundesliga14:00Holstein Kiel-Hansa Rostock
Germany - 2 Bundesliga14:00Greuther Furth-SV Sandhausen
Germany - 2 Bundesliga21:30St. Pauli-Heidenheim 1846
Germany - 3. Liga15:00Spvgg Bayreuth-Dresden
Germany - 3. Liga15:00SV Elversberg 07-SC Verl
Germany - 3. Liga15:00VfL Osnabruck-Mannheim
Germany - 3. Liga15:00Borussia Dortmund II-Munich 1860
Germany - 3. Liga15:00Duisburg-Hallescher FC
Germany - 3. Liga15:00Saarbrucken-Freiburg II
Germany - Bremenliga14:00BTS Neustadt-Osc Bremerhaven
Germany - Bremenliga15:00Brinkumer SV-Tus Schwachhausen
Germany - Bremenliga15:00SG Aumund Vegesack-Werder Bremen III
Germany - Bremenliga16:00TS Woltmershausen-SV Hemelingen
Germany - Bremenliga17:00TuSpo Surheide-Blumenthaler SV
Germany - Bundesliga U1912:00Bayer Leverkusne U19-Bochum U19
Germany - Bundesliga U1912:00Hannover 96 U19-Hansa Rostock U19
Germany - Bundesliga U1912:00Mainz U19-Eintracht Frankfurt U19
Germany - Bundesliga U1912:00Bayern U19-TSG Hoffenheim U19
Germany - Bundesliga U1912:00Hertha Berlin U19-Hertha Zehlendorf U19
Germany - Bundesliga U1913:00Wolfsburg U19-Magdeburg U19
Germany - Bundesliga U1914:00Augsburg U19-VfB Stuttgart U19
Germany - Bundesliga U1914:00SC Freiburg U19-Astoria Walldorf U19
Germany - Bundesliga U1914:00Werder Bremen U19-Hamburger Sv U19
Germany - Bundesliga U1914:00B. Dortmund U19-Bonner SC U19
Germany - Bundesliga Women14:01Koln (W)-Turbine Potsdam (W)
Germany - Hessenliga16:00SV Steinbach 1920-SV Weidenhausen
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg15:00Goppinger SV-Ssv Reutlingen
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg16:30Offenburger FV-Stuttgarter Kickers
Germany - Oberliga Hamburg16:00SV Curslack-Neuengamme-Wandsbeker Concordia
Germany - Oberliga Hamburg16:30Altona 93-Eimsbutteler
Germany - Oberliga NOFV-Nord15:00Rostocker-SG Dynamo Schwerin
Germany - Oberliga NOFV-Sued15:00Union Sandersdorf-Einheit Rudolstadt
Germany - Oberliga NOFV-Sued15:00VfB Auerbach 1906-Wacker Nordhausen
Germany - Oberliga NOFV-Sued15:00Freital-Eilenburg
Germany - Oberliga NOFV-Sued15:00SV 1890 Westerhausen-FC An der Fahner Hohe
Germany - Oberliga NOFV-Sued15:00Ludwigsfelder-FC Oberlausitz Neugersdorf
Germany - Oberliga NOFV-Sued15:00VFC Plauen-VFL Halle 96
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar15:00TuS Koblenz-SG 2000 Mulheim-Karlich
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar16:00TSG Pfeddersheim-TSV Schott Mainz
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar16:30SV Gonsenheim-SV Alemannia Waldalgesheim
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein15:00TSV Pansdorf-Oldenburger SV
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein15:00Kilia Kiel-Weiche Flensburg II
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein16:30SV Todesfelde-Psv Neumunster
Germany - Oberliga Westfalen16:00Paderborn II-Clarholz
Germany - Regionalliga Nord14:30Etsv Weiche Flensburg-Teutonia 05 Hamburg
Germany - Regionalliga Nord15:00BSV Kickers Emden-Phonix Lubeck
Germany - Regionalliga Nord17:00SSV Jeddeloh-St Pauli II
Germany - Regionalliga Nordost14:00Tennis Borussia Berlin-Greifswalder SV 04
Germany - Regionalliga Nordost14:00SV Babelsberg 03-SV Lichtenberg 47
Germany - Regionalliga Nordost15:00Chemnitzer-BSG Chemie Leipzig
Germany - Regionalliga Sudwest15:00Bahlinger SC-FSV Frankfurt
Germany - Regionalliga Sudwest15:00Astoria Walldorf-Hessen Kassel
Germany - Regionalliga Sudwest15:00Stuttgart II-FC 08 Homburg
Germany - Regionalliga Sudwest15:00Wormatia Worms-Hoffenheim II
Germany - Regionalliga West15:00B.Monchengladbach II-Bocholt
Germany - Regionalliga West15:00Koln II-SG Wattenscheid
Germany - Regionalliga West15:00Schalke 04 II-Preusen Munster
Germany - Regionalliga West15:00Alemannia Aachen-SC Fortuna Koln
Germany - Regionalliga West15:00Kaan-Marienborn-Fortuna Dusseldorf II
Germany - Regionalliga West15:00SV Rodinghausen-Wuppertaler SV
Greece - Superleague19:30Lamia-Levadiakos
Hong Kong - Sapling Cup10:00Sham Shui Po-Wofoo Tai Po
Hungary - NB I15:30Ujpest-Kisvarda
Hungary - NB I18:00Debreceni-Honved
Hungary - NB I20:30Vasas-Zalaegerszeg
Iceland - Iceland Cup19:00Hafnarfjordur-Vikingur Reykjavik
Iceland - Urvalsdeild Women17:00Breidablik (W)-Throttur (W)
Iceland - Urvalsdeild Women17:00IBV Vestmannaeyjar (W)-Afturelding (W)
Iceland - Urvalsdeild Women17:00Stjarnan (W)-Keflavik (W)
Iceland - Urvalsdeild Women17:00KR Reykjavik (W)-Thor KA Akureyri (W)
Iceland - Urvalsdeild Women17:00Valur (W)-Selfoss (W)
Indonesia - Liga 111:30Pusamania Borneo-Madura United
Indonesia - Liga 112:00Dewa United FC-RANS Nusantara
Indonesia - Liga 116:00Arema Indonesia-Persebaya
Indonesia - Liga 209:15Persewar Waropen-Persipura
Indonesia - Liga 211:15Persekat Kabupaten Tegal-Bekasi City
Indonesia - Liga 211:15Gresik United-PSIM Yogyakarta
Indonesia - Liga 211:15Nusantara United FC-PSCS Cilacap
Indonesia - Liga 211:15Persipa Pati-Persikab Kabupateng Bandung
Indonesia - Liga 211:30PSPS-Karo United
Indonesia - Liga 214:30Persijap-Persela
Israel - Premier League18:00Kiryat Shmona-Hapoel Haifa
Israel - Premier League19:15Ashdod-Hapoel Hadera
Israel - Premier League20:00M. Netanya-H. Beer Sheva
Israel - Premier League20:30Maccabi Haifa-Maccabi Tel Aviv
Italy - Primavera 112:00Inter Milan U19-Atalanta U19
Italy - Primavera 112:00Cagliari U19-Napoli U19
Italy - Primavera 114:00Torino U19-Juventus U19
Italy - Primavera 116:00Cesena U19-Sassuolo U19
Italy - Primavera 116:00Sampdoria U19-Frosinone U19
Italy - Primavera 212:00Reggina U19-Perugia U19
Italy - Primavera 212:00Entella U19-Nuova Cosenza U19
Italy - Primavera 215:00Monopoli U19-Spezia U19
Italy - Primavera 215:00Genoa U19-Cittadella U19
Italy - Primavera 216:00Monza U19-Vicenza U19
Italy - Primavera 216:00Reggiana 1919 U19-Alessandria U19
Italy - Primavera 216:00Salernitana 1919 U19-Lazio U19
Italy - Primavera 216:00Ternana U19-Pisa U19
Italy - Primavera 216:00Brescia U19-Cremonese U19
Italy - Primavera 216:00Ascoli U19-Crotone U19
Italy - Primavera 216:00Venezia U19-AC FeralpiSalo U19
Italy - Primavera 216:00Imolese U19-Pescara U19
Italy - Primavera 216:00Pordenone U19-Padova U19
Italy - Primavera 216:00Parma U19-Albinoleffe U19
Italy - Primavera 216:00ADC Viterbese U19-Benevento U19
Italy - Serie A Women13:30Fiorentina (W)-Sassuolo (W)
Italy - Serie A Women15:30AC Milan (W)-Sampdoria (W)
Italy - Serie B15:00Palermo-Alto Adige Sud Tirol
Italy - Serie B15:00Cagliari-Venezia
Italy - Serie B15:00Spal-Genoa
Italy - Serie B15:00Modena-Reggina Calcio
Italy - Serie B15:00Bari-Brescia
Italy - Serie B15:00Cittadella-Ternana
Italy - Serie B15:00Parma-Frosinone
Italy - Serie B17:15Perugia-Pisa
Italy - Serie C Group A15:30Albinoleffe-Lecco
Italy - Serie C Group C18:30AZ Picerno-Monopoli Srl
Italy - Serie C Group C18:30Avellino-Potenza
Italy - Serie C Group C18:30Pescara-Nuova Monterosi
Italy - Serie C Group C18:30Viterbese Castrense-Latina
Italy - Serie C Group C18:30Turris Neapolis-Catanzaro
Italy - Serie C Group C18:30Audace Cerignola-Gelbison
Italy - Serie C Group C18:30Virtus Francavilla-Andria
Italy - Serie C Group C18:30Crotone-Juve Stabia
Japan - 2nd Division Women12 IFC Yamato Sylphid (W)0-0Kibi Univ. Takahashi (W)
Japan - 2nd Division Women11 IFukuoka J Anclas (W)0-0Veertien Mie (W)
Japan - 2nd Division Women08:00JFA Academy (W)-Tsukuba FC (W)
Japan - Championship Women12 IOrca Kamogawa FC (W)0-1C-Osaka (W)
Japan - J1 League08:00C-Osaka-Shonan Bellmare
Japan - J1 League08:00Avispa Fukuoka-Kobe
Japan - J1 League09:00Hiroshima-Urawa
Japan - J1 League09:00Kashima Antlers-Tokyo
Japan - J1 League09:00Sagan Tosu-Kyoto
Japan - J1 League10:00Consadole Sapporo-Kawasaki Frontale
Japan - J1 League10:00Nagoya-Yokohama F. Marinos
Japan - J1 League10:00G-Osaka-Kashiwa
Japan - J2 League08:00Kusatsu-Omiya Ardija
Japan - J2 League08:00Montedio Yamagata-Albirex Niigata
Japan - J2 League08:00Kofu-Tochigi
Japan - J2 League10:00Tokushima-Machida
Japan - J2 League12:30Ryukyu-Yokohama FC
Japan - J2 League13:00Oita-V-Varen Nagasaki
Japan - J3 League08:00Fujieda MYFC-YSCC
Japan - J3 League13:00Kagoshima Utd-Nagano
Kazakhstan - Premier League14:00Kaspiy Aktau-Aksu
Kazakhstan - Premier League15:00Ordabasy-Atyrau
Kazakhstan - Premier League17:00Taraz-Maktaaral
Latvia - Higher League13:00Tukums 2000/Tss-Auda
Latvia - Higher League15:00Rigas FS-FS Metta/Lu
Latvia - Higher League16:00FK Liepaja-Spartaks
Lithuania - I Lyga14:00Ekranas Panevezys-Neptunas Klaipeda
Lithuania - I Lyga15:00Garliava Kaunas-Babrungas
Montenegro - Prva Crnogorska Liga16:00Sutjeska-Jedinstvo
Montenegro - Prva Crnogorska Liga17:00Decic-Mornar
Morocco - GNF 120:15OC Safi-Ittihad Tanger
Morocco - GNF 122:30Riadi Salmi-OC Khouribga
Myanmar - National League12:00Yadanarbon-Shan United
Netherlands - Tweede Divisie15:30HHC Hardenberg-Rijnsburgse Boys
Netherlands - Tweede Divisie15:30Noordwijk-Excelsior Maassluis
Netherlands - Tweede Divisie15:30FC Lisse-OFC Oostzaan
Netherlands - Tweede Divisie16:00Jong Volendam FC-Scheveningen
Netherlands - Tweede Divisie16:00Spakenburg-Quick Boys
Netherlands - Tweede Divisie16:00Kozakken Boys-AFC
Netherlands - Tweede Divisie16:30Koninklijke HFC-IJsselmeervogels
Netherlands - Tweede Divisie16:30Katwijk-TEC
Northern Ireland - Championship17:00Loughgall-Institute
Northern Ireland - Championship17:00Ards-Dergview
Northern Ireland - Championship17:00Knockbreda-Ballinamallard United
Northern Ireland - Championship17:00Dundela-Newington
Northern Ireland - Premiership17:00Carrick Rangers-Crusaders
Northern Ireland - Premiership17:00Dungannon-Linfield
Northern Ireland - Premiership17:00Cliftonville-Newry City
Northern Ireland - Premiership19:30Larne-Coleraine
Norway - 2nd Division G.114:00Ullern-Vard Haugesund
Norway - 2nd Division G.115:00Orn Horten-Sotra SK
Norway - 2nd Division G.115:00Notodden-Egersund IK
Norway - 2nd Division G.116:00Moss-Staal Jorpeland IL
Norway - 2nd Division G.117:00Arendal-Kvik Halden
Norway - 2nd Division G.215:00Kjelsas-Levanger
Norway - 2nd Division G.217:00Baerum-Frigg
Norway - 2nd Division G.218:00Gjovik-Lyn-Alta
Norway - 3th Division G.114:00Ready-Fyllingsdalen
Norway - 3th Division G.114:30Os Turnforening-Lokomotiv Oslo
Norway - 3th Division G.115:00Nordstrand-Grei
Norway - 3th Division G.118:00Kjelsas II-Froya
Norway - 3th Division G.215:00FF Lillehammer-Volda IL
Norway - 3th Division G.216:30Forde-Spjelkavik IL
Norway - 3th Division G.217:00Aalesund II-Honefoss
Norway - 3th Division G.315:00IL Brodd-Stord
Norway - 3th Division G.315:00IL Bjarg-Sola
Norway - 3th Division G.315:30Vidar-Fana
Norway - 3th Division G.316:00Bremnes-Akra IL
Norway - 3th Division G.316:00Brann Bergen II-Viking Stavanger II
Norway - 3th Division G.415:00Randesund IL-Halsen
Norway - 3th Division G.415:00Vindbjart-Uraedd
Norway - 3th Division G.415:00Pors Grenland-Sprint Jeloy SK
Norway - 3th Division G.415:00Fram Larvik-Follo
Norway - 3th Division G.416:00Fredrikstad II-Mandalskam
Norway - 3th Division G.515:00Steinkjer-Melhus
Norway - 3th Division G.515:00Nardo-Kolstad
Norway - 3th Division G.515:00Tiller IL-Trygg/Lade
Norway - 3th Division G.615:00Senja-Floya
Norway - 3th Division G.616:00Lorenskog-Gjellerasen
Norway - Eliteserien17:00Tromso IL-Molde
Norway - Eliteserien19:00Lillestrom SK-Bodo/Glimt
Norway - Eliteserien19:00Valerenga-Stromsgodset
Poland - 1st League16:00Skra-GKS Katowice
Poland - 1st League18:30S.Rzeszow-R.Rzeszow
Poland - 1st League21:00Gornik Leczna-Tychy
Poland - 2nd League14:00Slask Wroclaw II-Pruszkow
Poland - 2nd League16:00Olsztyn-Lech Poznan II
Poland - 2nd League16:00Pogon Siedlce-Wisla Pulawy
Poland - 2nd League18:00Lublin-Siarka Tarnobrzeg
Poland - 2nd League19:00Polkowice-Stezyca
Poland - 3rd League13:00KS Rakow II Czestochowa-MKP Carina Gubin
Poland - 3rd League13:00Legia II-Warta Sieradz
Poland - 3rd League14:00Unia Tarnow-Wisloka Debica
Poland - 3rd League14:00Blekitni Stargard-KS Unia Janikowo
Poland - 3rd League15:30Chrobry II Glogow-LKS Goczalkowice Zdroj
Poland - 3rd League16:00KS Blonianka Blonie-Grodzisk. M
Poland - 3rd League16:00Swit Nowy Dwor Mazowiecki-Olimpia Zambrow
Poland - 4th League12:00LKS Drama Zbroslawice-Przemsza Siewierz
Poland - 4th League14:30Zaglebie Sosnowiec II-Victoria Czestochowa
Poland - Ekstraklasa16:00Gornik Zabrze-Zaglebie
Poland - Ekstraklasa18:30Lech Poznan-Legia
Poland - Ekstraklasa21:30Pogon Szczecin-Lechia Gdansk
Portugal - League U1917:00Anadia FC U19-Gil Vicente FC U19
Portugal - League U1917:00Porto U19-Boavista U19
Portugal - League U1917:00Vitoria Guimaraes U19-Pacos de Ferreira U19
Portugal - League U1917:00Famalicao U19-Rio Ave U19
Portugal - Portuguese Cup13:00Benfica Castelo-Farense
Portugal - Portuguese Cup16:00SC Varzim-CD Feirense
Portugal - Portuguese Cup17:00Sanjoanense-Marialvas
Portugal - Portuguese Cup18:45CF OS Belenenses-Torreense
Portugal - Primeira Liga17:30Vizela-Portimonense SC
Portugal - Primeira Liga20:00Desportivo Chaves-Estoril Praia
Portugal - Primeira Liga22:30Vitoria Guimaraes-Benfica
Qatar - Stars Cup19:15Umm salal-Al Sadd
Qatar - Stars Cup19:15Al Wakra-Al Sailiya
Qatar - Stars Cup19:15Al Ahli-Qatar SC
Rep. Ireland - Premier Division21:45Sligo Rovers-Shamrock Rovers
Romania - Liga 211:00Progresul Spartac 1944-Unirea Dej
Romania - Liga 211:00Politehnica Iasi-Minaur Baia Mare
Romania - Liga 211:00Dumbravita-Ripensia Timisoara
Romania - Liga 212:00CSC 1599 Selimbar-CSA Steaua Bucuresti
Romania - Liga I19:00Mioveni-U.Craiova 1948
Romania - Liga I21:30CFR Cluj-Petrolul Ploiesti
San Marino - Campionato Sammarinese16:00Virtus-Libertas
San Marino - Campionato Sammarinese16:00La Fiorita-Cosmos
San Marino - Campionato Sammarinese16:00Domagnano-Fiorentino
Saudi Arabia - Professional League18:30Dhamk-Al Ta'ee
Saudi Arabia - Professional League18:30Al Raed-Al Adala
Saudi Arabia - Professional League21:00Al Wahda-Al Ittifaq
Scotland - Championship17:00Queen's Park-Raith Rovers
Scotland - Championship17:00Ayr United-Inverness
Scotland - Championship17:00Hamilton Academical-Dundee
Scotland - Championship17:00Cove Rangers FC-Arbroath
Scotland - Championship17:00Partick Thistle-Greenock Morton
Scotland - League One17:00Dunfermline Athletic-Peterhead
Scotland - League One17:00Kelty Hearts-Airdrieonians
Scotland - League One17:00Montrose-Edinburgh City
Scotland - League One17:00Queen Of South-Alloa Athletic
Scotland - League One17:00Falkirk-Clyde
Scotland - League Two17:00East Fife-Stirling Albion
Scotland - League Two17:00Bonnyrigg Rose-Stenhousemuir
Scotland - League Two17:00Forfar Athletic-Dumbarton
Scotland - League Two17:00Stranraer-Albion Rovers
Scotland - League Two17:00Elgin City-Annan Athletic
Scotland - Premiership14:30Hearts-Rangers
Scotland - Premiership17:00Dundee United-St. Johnstone
Scotland - Premiership17:00Aberdeen-Kilmarnock
Scotland - Premiership17:00Ross County-Hibernian
Scotland - Premiership17:00Celtic-Motherwell
Scotland - Premiership17:00St. Mirren-Livingston
Serbia - Super Liga16:00Backa Topola-Radnik Surdulica
Serbia - Super Liga18:00Javor-Vozdovac
Serbia - Super Liga20:00Napredak-Kolubara
Singapore - S League12:30Tampines Rovers-Geylang
Singapore - S League12:30Tanjong Pagar-Young Lions
Slovakia - 1st League19:00L. Mikulas-Dun. Streda
Slovakia - 1st League19:00Zilina-Trencin
Slovakia - 2nd League16:00Pohronie-Slovan Bratislava II
Slovakia - 2nd League16:00FK Povazska Bystrica-FK Raca
Slovakia - 2nd League16:00Futura Humenne-Slavoj Trebisov
Slovakia - 2nd League16:00Tatran Presov-Spartak Myjava
Slovakia - 2nd League16:00KFC Komarno-Puchov
Slovakia - 2nd League19:00Kosice-Dubnica
Slovenia - Prva Liga16:00Domzale-Mura 05
Slovenia - Prva Liga18:30O.Ljubljana-Tabor Sezana
Slovenia - Prva Liga21:15Koper-Bravo Publikum
Slovenia - Second League16:30Dob-ND Ilirija
Slovenia - Second League16:30NK Fuzinar-Nafta
Slovenia - Second League16:30Primorje Ajdovscina-NK Krka
Slovenia - Second League16:30NK Bilje-NK Krsko
South Africa - MTN 8 Cup16:30Orlando Pirates-Mamelodi Sundowns
South America - Copa Sudamericana23:00Sao Paulo-Independiente Del Valle
South Korea - K League 108:00Seoul-Daegu
South Korea - K League 110:30Incheon United-Ulsan Hyundai
South Korea - K League 113:00Jeonbuk-Pohang
South Korea - K League 207:30Gimpo Citizen-Asan
South Korea - K League 210:00Seoul E-Land-Bucheon FC 1995
South Korea - K League 212:30Anyang-Ansan Greeners FC
South Korea - K3 League08:00Siheung Citizen-Pocheon
South Korea - K3 League09:00Paju Citizen-Daejeon Korail
South Korea - K3 League09:00Gyeongju HNP-Hwaseong
South Korea - K3 League09:00Cheonan City-Dangjin Citizen
South Korea - K3 League13:00Cheongju-Gimhae
Spain - Primera Division RFEF Group 118:00UD Salamanca-Rayo Majadahonda
Spain - Primera Division RFEF Group 120:00Fuenlabrada-Linares Deportivo
Spain - Primera Division RFEF Group 121:00CD Badajoz-Racing Ferrol
Spain - Primera Division RFEF Group 218:00CF Intercity-Cornella
Spain - Primera Division RFEF Group 219:00UD Logrones-Sabadell
Spain - Primera Division RFEF Group 220:00Real Murcia-SD Logrones
Spain - Segunda Division17:15Mirandes-Las Palmas
Spain - Segunda Division17:15Racing Santander-Malaga
Spain - Segunda Division19:30Andorra-Levante
Spain - Segunda Division22:00Villarreal B-Burgos
Spain - Segunda Division RFEF. Group 117:30Real Oviedo II-Ourense
Spain - Segunda Division RFEF. Group 218:00Beasain-Cirbonero
Spain - Segunda Division RFEF. Group 220:00Racing Rioja CF-Deportivo Alaves II
Spain - Segunda Division RFEF. Group 221:00Arnedo-San Juan
Spain - Segunda Division RFEF. Group 317:00Espanyol B-Ibiza Islas Pitiusas
Spain - Segunda Division RFEF. Group 318:30Atletico Saguntino-Badalona Futur
Spain - Segunda Division RFEF. Group 319:00CF Valencia B-Zaragoza II
Spain - Segunda Division RFEF. Group 517:00Alcorcon II-Union Adarve
Spain - Segunda Division RFEF. Group 518:00Leganes II-Don Benito
Spain - Superliga Women13:00Deportivo Alaves (W)-Villarreal (W)
Spain - Superliga Women13:00Real Betis (W)-Tenerife Sur (W)
Spain - Superliga Women17:00Huelva (W)-Valencia (W)
Spain - Tercera Div. Group 1019:00Bollullos CF-AD Ceuta II
Spain - Tercera Div. Group 1118:30Collerense-Llosetense
Spain - Tercera Div. Group 1219:00Arucas-Union Sur Yaiza
Spain - Tercera Div. Group 1219:00Ibarra-Panaderia Pulido
Spain - Tercera Div. Group 1319:00Bullense-Ciudad de Murcia
Spain - Tercera Div. Group 1819:00Manchego Ciudad-Quintanar del Rey
Spain - Tercera Div. Group 318:00Solares-SD Revilla
Spain - Tercera Div. Group 417:30Touring KE-San Ignacio
Spain - Tercera Div. Group 419:00Durango-Portugalete
Spain - Tercera Div. Group 618:00Atzeneta-Patacona CF
Spain - Tercera Div. Group 818:00Atletico Astorga-UD Santa Marta
Sweden - 1st Division Norra14:00Orebro Syr.-Forward
Sweden - 1st Division Norra14:00Sollentuna-Taby IS
Sweden - 1st Division Norra17:00Umea-Sandvikens IF
Sweden - 1st Division Norra17:00Haninge-FC Stockholm Internazionale
Sweden - 1st Division Norra17:00Hammarby TFF-Gefle
Sweden - 1st Division Sodra14:00Vanersborgs-Gais
Sweden - 1st Division Sodra14:00Tvaakers-BK Olympic
Sweden - 1st Division Sodra17:00Lindome-IFK Malmo
Sweden - 1st Division Sodra17:00Angelholms FF-Atvidabergs FF
Sweden - 1st Division Sodra17:00Ljungskile-Torns IF
Sweden - 1st Division Sodra17:00Lund-Oskarshamns
Sweden - 2nd Division Norra Gotaland14:00Ahlafors-Stenungsunds IF
Sweden - 2nd Division Norra Gotaland15:00IFK Kumla-Lidkopings FK
Sweden - 2nd Division Norra Gotaland15:00Karlslund-Nordvarmland FF
Sweden - 2nd Division Norra Gotaland16:00Herrestads AIF-Gauthiod
Sweden - 2nd Division Norra Svealand13:30Hudiksvall-Gute
Sweden - 2nd Division Norra Svealand15:00Skiljebo-Kungsangens
Sweden - 2nd Division Norra Svealand16:00Forsbacka IK-IFK Stocksund
Sweden - 2nd Division Norrland13:00Ytterhogdals IK-Storfors AIK
Sweden - 2nd Division Norrland14:00Algarna-Kiruna FF BoIS
Sweden - 2nd Division Norrland15:00Boden-Bergnasets AIK
Sweden - 2nd Division Norrland15:00Skelleftea-Umea FC Academy
Sweden - 2nd Division Norrland16:00IFK Lulea-Gottne IF
Sweden - 2nd Division Norrland16:00Sandviks IK-Ostersund
Sweden - 2nd Division Sodra Gotaland15:00Nosaby-Osterlen FF
Sweden - 2nd Division Sodra Gotaland15:00Ariana FC-IFK Berga
Sweden - 2nd Division Sodra Gotaland15:00IFK Hassleholm-Hogsby IK
Sweden - 2nd Division Sodra Gotaland16:00Rappe GOIF-Eslovs
Sweden - 2nd Division Sodra Svealand17:00Nykoping-IFK Eskilstuna
Sweden - 2nd Division Vastra Gotaland14:00Assyriska BK-Hoganas
Sweden - 2nd Division Vastra Gotaland14:30Ullared-Hittarps IK
Sweden - 2nd Division Vastra Gotaland14:30Savedalens-Tolo
Sweden - 2nd Division Vastra Gotaland15:00Husqvarna FF-Astrio
Sweden - Allsvenskan16:00Malmo FF-Hammarby
Sweden - Allsvenskan18:30Degerfors-Djurgarden
Sweden - Superettan14:00AFC Eskilstuna-Orebro SK
Sweden - Superettan16:00Ostersunds-Halmstads
Sweden - Superettan16:00Landskrona Bois-Dalkurd
Sweden - Superettan16:00Orgryte-IK Brage
Switzerland - Promotion League17:00Young Boys II-Zurich II
Switzerland - Promotion League17:00SC Cham-Rapperswil Jona
Switzerland - Promotion League18:00Stade Nyonnais-Chiasso
Switzerland - Super League19:00Basel-St Gallen
Switzerland - Super League21:30Grasshoppers-Zurich
Turkey - Super League U1912:00Hatayspor U19-Fatih Karagumruk U19
Turkey - Super League U1912:00Bursaspor U19-Giresunspor U19
Turkey - Super League U1912:00Umraniyespor U19-Boluspor U19
Turkey - Super League U1912:00Altay U19-Samsunspor U19
Turkey - TFF 1. League13:30Pendikspor-Goztepe
Turkey - TFF 1. League16:00Sakaryaspor-Yeni Malatyaspor
Turkey - TFF 1. League19:00Rizespor-Bodrumspor
Turkey - TFF 1. League19:00Altay-Eyupspor
Turkey - TFF 2. League15:00Etimesgut Belediyespor-Hekimoglu Trabzon
Turkey - TFF 2. League15:00Ankara Demirspor-Pazarspor
Turkey - TFF 2. League15:30Nazilli Belediyespor-Osmaniyespor
Turkey - TFF 2. League15:30Kocaelispor-Balikesirspor
Turkey - TFF 2. League15:30Arnavutkoy Belediyesi-Inegolspor
Turkey - TFF 2. League15:30Somaspor-Tarsus
Turkey - TFF 2. League15:30Sariyer GK-K?rklarelispor
Turkey - TFF 2. League16:00Karacabey Belediyespor-Adiyamanspor
Turkey - TFF 2. League19:00Bursaspor-Erokspor
Turkey - TFF 2. League19:00Isparta 32 Spor-24 Erzincanspor
Turkey - TFF 2. League19:00Sanliurfaspor-Bayburt IOI
Turkey - TFF 2. League19:00Afjet Afyonspor-Amed SK
Turkey - Turkcell Super League14:30Kasimpasa-Gaziantep Bld Spor
Turkey - Turkcell Super League17:00Ankaragucu-Istanbul BB
Turkey - Turkcell Super League17:00Kayserispor-Trabzonspor
Turkey - Turkcell Super League20:00Adana Demirspor-Galatasaray
Ukraine - 1st League14:00Dinaz Vyshgorod-FC Polissya Horodnytsya
Ukraine - 1st League16:00Karpaty Lviv-Prykarpattya Ivano Frankivsk
Ukraine - Premier League13:00Inhulets-Vorskla Poltava
Ukraine - Premier League15:00Lviv-Dnipro-1
Ukraine - Premier League17:00Metallist Kharkiv-Shakhtar Donetsk
United Arab Emirates - 1st Division16:15Al Urooba-Al Fujairah
United Arab Emirates - 1st Division16:20Fursan Hispania FC-Baynounah SC
United Arab Emirates - Premier League16:15Bani Yas-Al Jazira
United Arab Emirates - Premier League16:15Sharjah-Al Khaleej
United Arab Emirates - Premier League19:00Al Nasr-Al Wasl
United Arab Emirates - Premier League19:00Dibba Al Fujairah-Ajman
Uruguay - Primera Division18:30Torque-Cerrito
Uruguay - Segunda Division21:00Miramar-Cerro
USA - MLS20:30New England-Atlanta United
USA - MLS22:30Colorado Rapids-Dallas
Uzbekistan - PFL16:30Bunyodkor-Nawbahor Namangan
Vietnam - V-League 113:00Thanh Hoa-SQC Binh Dinh
Vietnam - V-League 114:00Song Lam Nghe An-Viettel
Vietnam - V-League 114:00Nam Dinh-Hong Linh Ha Tinh
Vietnam - V-League 115:15TT Ha Noi-B.Binh Duong
Vietnam - V-League 212:00Tuan Tu Phu Tho-Hue
Wales - Premier League16:30Pontypridd Town AFC-Caernarfon Town
Wales - Premier League16:30Cardiff MU-Aberystwyth
Wales - Premier League16:30Connahs Q-Haverfordwest County

Processing. Please Wait