League | Time | Home | Away | 1 | X | 2 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
England - Prof. Development League | 16:00 | Fleetwood Town U21 | - | Wigan U21 | |||||
England - Prof. Development League | 16:00 | Ipswich Town U21 | - | Bournemouth U21 | |||||
England - Prof. Development League | 16:00 | Barnsley U21 | - | Coventry U21 | |||||
England - Prof. Development League | 16:00 | Watford U21 | - | Bristol City U21 | |||||
England - Prof. Development League | 17:00 | Sheffield United U21 | - | Peterborough U21 | |||||
England - Prof. Development League | 22:00 | Hull U21 | - | Birmingham U21 | |||||
Africa - All African Games U20 | 20:00 | Uganda U20 | - | Congo U20 | |||||
Africa - All African Games U20 | 23:00 | Ghana U20 | - | Senegal U20 | |||||
Algeria - 1st Division | 17:30 | Magra | - | CR Belouizdad | |||||
Argentina - Copa Argentina Reserve | 21:00 | Gimnasia LP (R) | - | Instituto Atletico Central Cordoba (R) | |||||
Argentina - Copa Argentina Reserve | 21:00 | Defensa y Justicia (R) | - | Newell`s Old Boys (R) | |||||
Argentina - Copa Argentina Reserve | 21:00 | Belgrano Cordoba (R) | - | Banfield (R) | |||||
Argentina - Primera B Nacional | 22:00 | Gimnasia Tiro | - | Almirante Brown | |||||
Argentina - Reserve League | 16:00 | Deportivo Laferrere (R) | - | Deportivo Armenio (R) | |||||
Argentina - Reserve League | 16:00 | Villa Dalmine (R) | - | Ferrocarril Midland (R) | |||||
Argentina - Reserve League | 17:00 | Acassuso(Reserves) | - | Sportivo Italiano (R) | |||||
Argentina - Reserve League | 20:00 | Excursionistas (R) | - | Argentino de Merlo (R) | |||||
Argentina - Reserve League | 21:00 | CA Colegiales(Reserves) | - | Dock Sud (R) | |||||
Argentina - Reserve League | 21:30 | Deportivo Merlo (R) | - | Club Comunicaciones (R) | |||||
Argentina - Torneo Promocional Amateur | 21:30 | Estrella de Berisso | - | Deportivo Metalurgico | |||||
Australia - NPL NSW 1 | 12:00 | Nepean FC | - | UNSW | |||||
Australia - NPL NSW U20 | 10:00 | Nepean FC U20 | - | UNSW U20 | |||||
Australia - NPL South Australia. Reserve League | 12:30 | White City FK Beograd (R) | - | South Adelaide (R) | |||||
Australia - NPL South Australia. Reserve League | 12:30 | Adelaide Raiders (R) | - | Adelaide Olympic (R) | |||||
Australia - South Australia State League 1 | 12:45 | Cumberland Utd | - | Fulham United | |||||
Australia - South Australia State League Reserve | 10:30 | Cumberland United (R) | - | Fulham (R) | |||||
Australia - South Australia State League Reserve | 12:15 | West Torrens Birkalla (R) | - | Salisbury United (R) | |||||
Australia - South Australia State League Reserve | 12:30 | Adelaide Eagles (R) | - | Playford City II (R) | |||||
Brazil - Acriano | 23:00 | Vasco da Gama AC | - | ADESG | |||||
Brazil - Cearense 2 | 22:00 | Tiradentes CE | - | CEFAT Tirol | |||||
Brazil - Serie A Women | 21:00 | Sao Paulo (W) | - | Kindermann SC (W) | |||||
Brazil - Serie A Women | 21:00 | Real Brasillia (W) | - | Ferroviaria SP (W) | |||||
Colombia - Regional League | 16:00 | Rojo FC | - | Envigado FC (R) | |||||
Colombia - Regional League | 16:30 | Atletico Nacional Medellin(R) | - | Rionergo Aguilas (R) | |||||
Colombia - Regional League | 20:00 | EDP IND. Medellin | - | CD Ferrovalvulas | |||||
Colombia - Regional League | 20:00 | Total Soccer FC | - | FC Politecnico | |||||
England - EFL League Two | 22:45 | Bradford City | - | Notts County | |||||
England - FA Premier Women | 22:45 | Solihull Moors (W) | - | Northampton Town (W) | |||||
England - IPL Division One South Central | 22:45 | Ashford Town | - | Leatherhead | |||||
England - IPL Division One South Central | 22:45 | Raynes Park Vale | - | Thatcham Town | |||||
England - IPL Division One South Central | 22:45 | Binfield | - | Sutton Common Rovers | |||||
England - IPL Division One South Central | 22:45 | Chertsey Town | - | Marlow | |||||
England - IPL Division One South East | 22:30 | Burgess Hill Town | - | Ashford United | |||||
England - Isthmian League | 22:45 | Bognor Regis Town | - | Whitehawk | |||||
England - Isthmian League | 22:45 | Concord Rangers | - | Potters Bar Town | |||||
England - Isthmian League | 22:45 | Cheshunt | - | Folkestone | |||||
England - Isthmian League | 22:45 | Hastings United | - | Hornchurch | |||||
England - Isthmian League | 22:45 | Canvey Island | - | Horsham | |||||
England - National League | 22:45 | Barnet | - | Eastleigh | |||||
England - National League North | 22:45 | Bishop s Stortford | - | Kings Lynn | |||||
England - National League North | 22:45 | Blyth Spartans | - | Buxton | |||||
England - National League South | 22:45 | Truro City | - | Eastbourne Borough | |||||
England - National League South | 22:45 | Braintree Town | - | Weymouth | |||||
England - National League South | 22:45 | Hampton Richmond | - | Welling United | |||||
England - Northern League | 22:45 | Stafford Rangers | - | Macclesfield Town | |||||
England - Northern League | 22:45 | Whitby Town | - | Guiseley AFC | |||||
England - Northern League | 22:45 | Radcliffe Borough | - | Morpeth Town | |||||
England - NPL Division One North Midlands | 22:45 | Walsall Wood | - | Boldmere St Michaels | |||||
England - NPL Division One North Midlands | 22:45 | Hinckley Leicester Road | - | Anstey Nomads | |||||
England - NPL Division One West | 22:45 | Sheffield | - | Winterton Rangers | |||||
England - NPL Division One West | 22:45 | Hednesford Town | - | Vauxhall Motors | |||||
England - NPL Division One West | 22:45 | Kidsgrove Athletic | - | Avro FC | |||||
England - NPL Division One West | 22:45 | 1874 Northwich | - | Hanley Town | |||||
England - Southern League Central | 22:45 | Leamington | - | Coalville Town | |||||
England - Southern League Central | 22:45 | Needham Market | - | Redditch United | |||||
England - Southern League Central | 22:45 | Alvechurch | - | AFC Telford United | |||||
England - Southern League South | 22:45 | Hendon | - | Poole Town | |||||
England - Southern League South | 22:45 | AFC Totton | - | Plymouth Parkway | |||||
England - Southern League South | 22:45 | Tiverton | - | Dorchester Town | |||||
England - SPL Division One Central | 22:45 | Biggleswade Town | - | Biggleswade | |||||
England - SPL Division One Central | 22:45 | Kings Langley | - | Hadley | |||||
England - SPL Division One Central | 22:45 | Aylesbury United | - | Waltham Abbey | |||||
England - SPL Division One Central | 22:45 | Bedford Town | - | AFC Dunstable | |||||
Europe - UEFA Champions League Women | 20:45 | Ajax (W) | - | Chelsea (W) | |||||
Europe - UEFA Champions League Women | 23:00 | SL Benfica (W) | - | Lyon (W) | |||||
Germany - Bayernliga | 20:30 | SV Donaustauf | - | Wurzburger FV | |||||
Germany - Bayernliga | 21:00 | 1. SC Feucht | - | Spvgg Bayern Hof | |||||
Germany - Bayernliga | 21:00 | Kornburg | - | Regensburg II | |||||
Germany - Oberliga Hamburg | 21:30 | SV Halstenbek-Rellingen | - | Union Tornesch | |||||
Germany - Oberliga Hamburg | 21:30 | FC Suderelbe | - | Niendorfer TSV | |||||
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar | 21:30 | TSG Pfeddersheim | - | Dudenhofen | |||||
Germany - Regionalliga Nord | 21:00 | SV Babelsberg 03 | - | Chemnitzer | |||||
Ghana - Premier League | 18:00 | Accra Lions | - | Great Olympics | |||||
Greece - Class A Women | 14:00 | Asteras Tripolis (W) | - | AO Rea (W) | |||||
Greece - Gamma Ethniki | 16:00 | Panelefsiniakos | - | PAO Vardas | |||||
Israel - Liga Alef | 16:00 | Hapoel Bnei Zalfa | - | Tzeirei Kfar Kanna | |||||
Italy - Serie C Cup | 22:00 | Padova Calcio | - | Catania | |||||
Italy - Serie C Group A | 21:30 | Vicenza Calcio | - | Fiorenzuola | |||||
Netherlands - Youth Cup | 18:00 | Vitesse U21 | - | PEC Zwolle U21 | |||||
Northern Ireland - Championship | 22:45 | Ards | - | Portadown | |||||
Qatar - Qatar Cup | 21:30 | Al Bidda SC | - | Al Khritiyat | |||||
Qatar - Qatar Cup | 21:30 | Al Khor | - | Al Duhail | |||||
Rep. Ireland - Leinster Senior Cup | 22:45 | Drogheda | - | Athlone | |||||
Rep. Ireland - Leinster Senior Cup | 22:45 | St Mochtas AFC Dublin | - | Dundalk | |||||
Scotland - League One | 22:45 | Kelty Hearts | - | Alloa Athletic | |||||
Scotland - Lowland Football League | 22:45 | Albion Rovers | - | Cumbernauld Colts | |||||
Scotland - Reserve League | 17:00 | Livingston (R) | - | Queens Park FC (R) | |||||
Scotland - Reserve League | 17:00 | Kilmarnock (R) | - | Queen of the South (R) | |||||
Venezuela - Primera Division | 22:00 | Estudiantes Merida | - | UCV | |||||
Wales - Championship North | 22:30 | Denbigh Town | - | Gresford Athletic | |||||
Wales - Championship North | 22:30 | Guilsfield Athletic | - | Caersws | |||||
Wales - Championship North | 22:30 | Holywell | - | Prestatyn Town | |||||
Wales - Championship South | 22:30 | Briton Ferry Llansawel | - | Afan Lido | |||||
Wales - Championship South | 22:30 | Caerau Ely AFC | - | Pontardawe Town | |||||
World - Club Friendlies | 14:00 | Stromsgodset | - | Sandefjord | |||||
World - Club Friendlies | 16:30 | Molde | - | SK Brann |
Processing. Please Wait